48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

24. Agnieszka Nagórska | Stocznia 16, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiStocznia 16, 2015
Stocznia 16, 2015

Agnieszka Nagórska

Stocznia 16, 2015

akryl, płótno, 60 x 81 cm.
sygn. na odwrocie: A. Nagórska Gdańsk 2015