47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

30. Agnieszka Nagórska | Auto2, 2014

aAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiAuto2, 2014
30
Auto2, 2014

Agnieszka Nagórska

Auto2, 2014

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie: A. Nagórska Gdańsk 2014 r.

Cena wylicytowana
950 zł