72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

25. Agnieszka Kruk | Skit w Odrynkach, 2017

HomeAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiSkit w Odrynkach, 2017
Skit w Odrynkach, 2017

Agnieszka Kruk

Skit w Odrynkach, 2017

olej, płótno, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie