18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

42. Agnieszka Kirzanowska-Osińska | Touch, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Touch, 2020
42
Touch, 2020

Agnieszka Kirzanowska-Osińska

Touch, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Touch | A. Kirzanowska-Osińska '20'