43 Aukcja Młodej Sztuki / 29 listopada 2014

4. Agnieszka Kirzanowska-Osińska | Gdzieniegdzie błękit, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne43 Aukcja Młodej SztukiGdzieniegdzie błękit, 2012
Gdzieniegdzie błękit, 2012

Agnieszka Kirzanowska-Osińska

Gdzieniegdzie błękit, 2012

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie: Osińska 2012

Cena wylicytowana
4 000 zł