20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

47. Agnieszka Borkowska | Sure as sunrise, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuSure as sunrise, 2020
47
sure-as-sunrise-2020-agnieszka-borkowska

Agnieszka Borkowska (ur. 1978)

Sure as sunrise, 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygnowany u dołu: AGNIESZKA BORKOWSKA oraz opisany na odwrocie: AGNIESZKA BORKOWSKA | SURE AS SUNRISE 2020

Agnieszka Borkowska Absolwentka w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Prace w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą (Niemcy, Francja, Holandia, Anglia, Rosja, Chiny) oraz w MN w Gdańsku. Od 2008 współpracuje z galerią Sandhofer (Austria). Wybrane wystawy: 2016 – „Proste historie”, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot; 2013 – wystawa malarstwa, Glasbau e.V., Pfarrkirchen (Niemcy); 2010 – targi sztuki w Insbruku, Galeria Sandhofer, Austria; 2010 – wystawa zbiorowa „123 Ich suche, International Contemporary Art Exhibition 2010 FOCUS EUROPA, Plesenburg Castle , Kulumbach (Niemcy); 2008 – wystawa zbiorowa wybranych prac z Triennale Polskiego Malarstwa, Galéria umelcov Spiša v Spišskej Novej Vsi, Spišská Nová Ves (Słowacja); 2006 – wystawa finalistów konkursu „Obraz roku 2005”, Art & Business, Hotel Europejski Warszawa.
Cena wylicytowana
2 200 zł