10 Aukcja Sztuki XXI wieku / 7 marca 2018

37. Agnieszka Borkowska | I can`t sleep, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne10 Aukcja Sztuki XXI wiekuI can`t sleep, 2018
37
I can`t sleep, 2018 - 1I can`t sleep, 2018 - 2

Agnieszka Borkowska (ur. 1978)

I can`t sleep, 2018

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d.: AGNIESZKA BORKOWSKA

Agnieszka Borkowska Absolwentka w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Prace w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą (Niemcy, Francja, Holandia, Anglia, Rosja, Chiny) oraz w MN w Gdańsku. Od 2008 współpracuje z galerią Sandhofer (Austria). Wybrane wystawy: 2016 – „Proste historie”, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot; 2013 – wystawa malarstwa, Glasbau e.V., Pfarrkirchen (Niemcy); 2010 – targi sztuki w Insbruku, Galeria Sandhofer, Austria; 2010 – wystawa zbiorowa „123 Ich suche, International Contemporary Art Exhibition 2010 FOCUS EUROPA, Plesenburg Castle , Kulumbach (Niemcy); 2008 – wystawa zbiorowa wybranych prac z Triennale Polskiego Malarstwa, Galéria umelcov Spiša v Spišskej Novej Vsi, Spišská Nová Ves (Słowacja); 2006 – wystawa finalistów konkursu „Obraz roku 2005”, Art & Business, Hotel Europejski Warszawa.
Cena wylicytowana
1 500 zł