38 Aukcja Młodej Sztuki / 5 lipca 2014

66. Agata Trafalska | Lipiec, 2014

homeAukcje archiwalne38 Aukcja Młodej SztukiLipiec, 2014
66
Lipiec, 2014

Agata Trafalska

Lipiec, 2014

olej, akryl, płótno, 117 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Agata Trafalska,  2014, "Lipiec"