35 Aukcja Młodej Sztuki / 20 marca 2014

32. Agata Strzałka | Hung

Aukcja dziAukcje archiwalne35 Aukcja Młodej SztukiHung
Hung

Agata Strzałka

Hung

akryl, płótno, 120 x 90 cm
sygn. p.d.: Agata Strzałka