18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

36. Agata Nowosielska | Z cyklu "Domino", na podstawie filmu Petera Weira "Piknik pod wiszącą skałą", 2013

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Z cyklu "Domino", na podstawie filmu Petera Weira "Piknik pod wiszącą skałą", 2013
36
Z cyklu

Agata Nowosielska

Z cyklu "Domino", na podstawie filmu Petera Weira "Piknik pod wiszącą skałą", 2013

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Nowosielska | 2013'

Cena wylicytowana
2 800 zł