15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

1. Agata Kosmala | Złożoność uczuć, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuZłożoność uczuć, 2019
Złożoność uczuć, 2019

Agata Kosmala

Złożoność uczuć, 2019

olej, akryl, szlagmetal (srebro, złoto, miedź), szare płótno, 120 x 120 cm, opisany na odwrocie: „Złożoność uczuć” Agata Kosmala, 2019 r.

Cena wylicytowana
2 200 zł