39 Aukcja Młodej Sztuki / 16 sierpnia 2014

42. Agata Kosmala | Zanurzenie, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne39 Aukcja Młodej SztukiZanurzenie, 2014
42
Zanurzenie, 2014

Agata Kosmala

Zanurzenie, 2014

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł