73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

21. Adriana Sitkiewicz | Memory from Salento 2, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiMemory from Salento 2, 2018
Memory from Salento 2, 2018

Adriana Sitkiewicz (ur. 1982)

Memory from Salento 2, 2018

technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Adriana Sitkiewicz Absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2007). Stypendystka Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie. Brała udział w rzeźbiarskich plenerach międzynarodowych, festiwalach i sympozjach, m. in. Laureatka Gdańskiego Biennale Sztuki 2010 Tożsamość miejsca, laureatka 15th Bildhauer Symposium St. Blasien – Niemcy. Nominowana do Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury w 2010 r. Uczestniczyła w wystawach grupowych i indywidualnych w Polsce, Niemczech, Hiszpanii i Anglii.
Cena wylicytowana
1 000 zł