Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

74. Adriaen Frans Boudewijns PRZYPISYWANY | Karawana wśród skał

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKarawana wśród skał
74
Karawana wśród skał - 1Karawana wśród skał - 2

Adriaen Frans Boudewijns PRZYPISYWANY (1644 Bruksela – 1711 tamże)

Karawana wśród skał

olej, płótno dublowane, 86 × 118 cm