Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

77. Adolf van der Venne | Wędrująca rodzina, 1898 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWędrująca rodzina, 1898 r.
77
Wędrująca rodzina, 1898 r. - 1Wędrująca rodzina, 1898 r. - 2

Adolf van der Venne (1828 Wiedeń - 1911 Schweifurt)

Wędrująca rodzina, 1898 r.

olej, płótno, 122 × 90,5 cm
sygn. i dat. l. d.: A. van der Venne München/1898

Adolf van der Venne Adolf van der Venne
Cena wylicytowana
22 000 zł