Sztuka Świata / 3 listopada 2016

24. Adolf van der Venne | Kotlarz na puszcie

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataKotlarz na puszcie
Kotlarz na puszcie

Adolf van der Venne (1828 Wiedeń - 1911 Schweifurt)

Kotlarz na puszcie

olej, płótno, 68 × 88 cm, niesygnowany

Adolf van der Venne Adolf van der Venne
Cena wylicytowana
15 500 zł