Varia 34 / 15 lutego 2020

2. Adolf Stademann | Pejzaż zimowy

HomeAukcje archiwalneVaria 34Pejzaż zimowy
Pejzaż zimowy

Adolf Stademann (1824 Monachium - 1895 tamże)

Pejzaż zimowy

olej, płótno, 41 x 65,5 cm
sygn. l. d.: A. Stademan

Cena wylicytowana
12 000 zł