Varia 12 / 2 lipca 2016

49. Adolf Schweitzer | Fiord, 1880 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 12Fiord, 1880 r.
49
Fiord, 1880 r.

Adolf Schweitzer (1847 Dessau - 1914 Düsseldorf)

Fiord, 1880 r.

olej, karton na desce, 85 x 68 cm
sygn. p. d.: A. Schweitzer (18)80