Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

89. Adolf Feder | Martwa natura

homeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura
89
Martwa natura

Adolf Feder (1886-1940)

Martwa natura

olej, płótno, 61 × 50 cm, sygn. l. d.: Feder
na odwrocie dwukrotny napis: Feder

Cena wylicytowana
17 000 zł