Varia® 48 / 1 października 2022

4. Adolf Ernst Meissner | Obóz cygański

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 48Obóz cygański
Adolf Ernst Meissner | Obóz cygańskiAdolf Ernst Meissner | Obóz cygański

Adolf Ernst Meissner (1837 Drezno -1902 Monachium)

Obóz cygański

olej, płótno, 56 × 100 cm
sygn. l. d.: Ernst Meissner/München

Cena wywoławcza:
12 000 zł