Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

17. Adelajda Kot | Pipa pipa Sen Dławigada, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPipa pipa Sen Dławigada, 2021
pipa-pipa-sen-dlawigada-2021-adelajda-kot

Adelajda Kot

Pipa pipa Sen Dławigada, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. i dat. l.d.: A. Kot 2021

Cena wylicytowana
5 000 zł