Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

39. Adelajda Kot | Lizak, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejLizak, 2020
39
Adelajda Kot | Lizak, 2020

Adelajda Kot

Lizak, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. i dat. l.d.: A. Kot 2020

Cena wylicytowana
2 200 zł