20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

5. Adam Wątor | Znajdź mnie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuZnajdź mnie, 2020
znajdz-mnie-2020-adam-wator

Adam Wątor (ur. 1970)

Znajdź mnie, 2020

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2020' oraz opisany na odwrocie: '"ZNAJDŹ MNIE" | ADAM WĄTOR | 2020'

Adam Wątor Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie w latach 1992-1997 w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. Prace w zbiorach prywatnych w Polsce, USA, Niemczech, Norwegii i Szwecji. Wybrane wystawy: 2017 - wystawa w Bennett Galleries, Nashville (Publikacja w Nashville Arts Magazine Maj 2017); 2016 – wystawa „Kobiety”, DESA Unicum, Warszawa; 2008 – wystawa „Akt XXL", Galeria BB Wrocław; 2006 – wystawa „Goście z Polski w Essen – sztuka z Krakowa", Essen (Niemcy); 2005 – wystawa i I nagroda w konkursie galerii „Huile", Zillisheim (Francja); 2004 – wystawa indywidualna, Miejski Ośrodek Kultury w Myślenicach; 2003 i 2004 – poplenerowa wystawa „Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne" w Myślenicach; 1997 – wystawa „Postawy” Dolny Pałac Sztuki Towarzystwa Sztuk Pięknych w Krakowie; 1996 – wystawa w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie; 1995 – wystawa „Human Forms” Elements Of Art Galery, Columbus (USA); 1995 – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Pejzaż w malarstwie współczesnym”.
Cena wylicytowana
3 800 zł