13 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 listopada 2018

9. Adam Wątor | Widziana z góry, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne13 Aukcja Sztuki XXI wiekuWidziana z góry, 2018
Widziana z góry, 2018

Adam Wątor (ur. 1970)

Widziana z góry, 2018

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. l.d.: 'Adam | Wątor | 2018' oraz opisany na odwrocie: '"WIDZIANA Z GÓRY" | ADAM WĄTOR | 2018'

Adam Wątor Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie w latach 1992-1997 w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. Prace w zbiorach prywatnych w Polsce, USA, Niemczech, Norwegii i Szwecji. Wybrane wystawy: 2017 - wystawa w Bennett Galleries, Nashville (Publikacja w Nashville Arts Magazine Maj 2017); 2016 – wystawa „Kobiety”, DESA Unicum, Warszawa; 2008 – wystawa „Akt XXL", Galeria BB Wrocław; 2006 – wystawa „Goście z Polski w Essen – sztuka z Krakowa", Essen (Niemcy); 2005 – wystawa i I nagroda w konkursie galerii „Huile", Zillisheim (Francja); 2004 – wystawa indywidualna, Miejski Ośrodek Kultury w Myślenicach; 2003 i 2004 – poplenerowa wystawa „Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne" w Myślenicach; 1997 – wystawa „Postawy” Dolny Pałac Sztuki Towarzystwa Sztuk Pięknych w Krakowie; 1996 – wystawa w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie; 1995 – wystawa „Human Forms” Elements Of Art Galery, Columbus (USA); 1995 – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Pejzaż w malarstwie współczesnym”.
Cena wylicytowana
8 000 zł