Aukcja Dzieł Sztuki / 24 sierpnia 2019

20. Adam Setkowicz | Zaprzęg zimą

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZaprzęg zimą
Zaprzęg zimą

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Zaprzęg zimą

olej, płótno dublowane, 40 × 74 cm
sygn. l. d.: A. Setkowicz

Cena wylicytowana
8 000 zł