Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

37. Adam Setkowicz | W lesie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiW lesie
37
W lesie

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

W lesie

olej, płótno, 36 × 69,5 cm
sygn. l. d.: A.Setkowicz

Cena wylicytowana
11 000 zł