Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

44. Adam Setkowicz | Spotkanie

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaSpotkanie
44
Spotkanie - 1Spotkanie - 2

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Spotkanie

akwarela, papier, 15 × 30,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: A. Setkowicz

Cena wylicytowana
3 800 zł