Aukcja Prac na Papierze / 14 lipca 2018

18. Adam Setkowicz | Scena rodzajowa zimą

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeScena rodzajowa zimą
Scena rodzajowa zimą

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Scena rodzajowa zimą

akwarela, papier, 21 x 37 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: A. Setkowicz

Cena wylicytowana
3 400 zł