14 Aukcja Prac na Papierze (Sztuka dawna) / 27 października 2018

14. Adam Setkowicz | Przy wozie

Strona głównaAukcje archiwalne14 Aukcja Prac na Papierze (Sztuka dawna)Przy wozie
Przy wozie

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Przy wozie

akwarela, papier, 15 × 30 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: A.Setkowicz

Cena wylicytowana
2 500 zł