14 Aukcja Prac na Papierze (Sztuka dawna) / 27 października 2018

15. Adam Setkowicz | Przy studni

Strona głównaAukcje archiwalne14 Aukcja Prac na Papierze (Sztuka dawna)Przy studni
Przy studni

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Przy studni

akwarela, papier, 15 × 30 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: A.Setkowicz

Cena wylicytowana
2 200 zł