Aukcja Dzieł Sztuki / 24 sierpnia 2019

21. Adam Setkowicz | Przy ognisku

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzy ognisku
Przy ognisku - 1Przy ognisku - 2

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Przy ognisku

olej, tektura, 35 × 70 cm
sygn. l. d.: A. Setkowicz
na odwrocie nalepka: Stefan Rajkowski/ stroiciel-korektor/fortepianów i pianin/ Zakopane, al.. 1 Maja 7 a/Tel. 39–86 z odręcznymi zapiskami: 15 XII 1977/ kolekcjoner obrazów/zapłacił za ten obraz/40 000

Cena wylicytowana
9 500 zł