19. Adam Setkowicz | Przed kościołem

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Przed kościołem
Przed kościołem - 1Przed kościołem - 2

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Przed kościołem

olej, tektura, 13 x 19 cm, sygn. l.d.: A. Setkowicz

Cena wylicytowana
2 500 zł