Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

31. Adam Setkowicz | Góral na tle Tatr

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiGóral na tle Tatr
31
Adam Setkowicz | Góral na tle Tatr

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Góral na tle Tatr

olej, tektura, 22,5 × 15,5 cm w świetle oprawy
sygn. podwójnie l. d.: A. Setkowicz

Cena wylicytowana
4 000 zł