Dawny Gdańsk i okolice / 4 czerwca 2016

9. Adam Pełczyński | Targ Rybny w Gdańsku, 1918 r.

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceTarg Rybny w Gdańsku, 1918 r.
Targ Rybny w Gdańsku, 1918 r.

Adam Pełczyński (1865 Gorlice – 1926)

Targ Rybny w Gdańsku, 1918 r.

olej, tektura, 23 x 37 cm
sygn. i dat. p. d.: Gdańsk 1918 Pełczyński

Cena wylicytowana
2 000 zł