Aukcja Prac na Papierze / 30 marca 2017

43. Adam Międzybłocki | Widok Wilna

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWidok Wilna
43
Widok Wilna

Adam Międzybłocki (1883 Gryszkańce koło Sejn - 1956 Gdańsk)

Widok Wilna

akwarela, papier, 23,5 x 29 cm, sygn. p.d.: AM

Cena wylicytowana
1 100 zł