Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

42. Adam Konieczko | Martwa natura

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Martwa natura
42
Martwa natura

Adam Konieczko (1919-2006)

Martwa natura

olej, płótno, sygn. na odwrociu A. Konieczko / 1956 ; 60 x 80 cm.

Cena wylicytowana
3 800 zł