Varia 38 / 21 października 2020

17. Adam Gerżabek | Dziewczyna z parasolką

HomeAukcje archiwalneVaria 38Dziewczyna z parasolką
dziewczyna-z-parasolka-adam-gerzabek

Adam Gerżabek (1898-1965)

Dziewczyna z parasolką

olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 29 cm, sygn. p.d.: Gerzabek