Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

35. Abraham Weinbaum | Kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKwiaty
35
kwiaty-abraham-weinbaum-1761918kwiaty-abraham-weinbaum-2120888

Abraham Weinbaum (1890 Kamieniec Podolski - 1943 Sobibór)

Kwiaty

olej, płótno, 65 × 50 cm
sygn. p. d.: A.Weinbaum