Aukcja Dzieł Sztuki / 25 sierpnia 2018

32. Abraham Neumann | Wieś jesienią

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWieś jesienią
Wieś jesienią

Abraham Neumann (1873 Sierpc - 1942 Kraków)

Wieś jesienią

olej, tektura, 70 × 98 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: a.neumann

Cena wylicytowana
52 000 zł