Varia (19) / 21 września 2017

19. Abraham Neumann | Pejzaż letni, 1922 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Pejzaż letni, 1922 r.
Pejzaż letni, 1922 r.

Abraham Neumann (1873 Sierpc - 1942 Kraków)

Pejzaż letni, 1922 r.

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. i dat. l.d.: a.neumann/ 1922, na odwrocie naklejka wystawowa z 1923 r. z Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego w Krakowie

Cena wylicytowana
12 000 zł