Varia 37 / 26 września 2020

21. A. Pawlowski | Plaża w Sopocie

HomeAukcje archiwalneVaria 37Plaża w Sopocie
a-pawlowski-plaza-w-sopocie

A. Pawlowski (XIX/XX w.)

Plaża w Sopocie

olej, płótno, 44 x 72,5 cm
sygn. p. d.: A. Pawlowski
opis. l. d.: Zoppot

Cena wylicytowana
0 zł