Varia 37 / 26 września 2020

23. A. Pawlowski | Pejzaż morski

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż morski
pejzaz-morski

A. Pawlowski (XIX/XX w.)

Pejzaż morski

olej, płótno, 40 x 58 cm
sygn. l.d .: A. Pawlowski

Cena wylicytowana
0 zł