Fine Art Auction / 12 May 2018

86. Zygmunt Karolak | Skrzypce i owoce, 1992 r.

Past auctionsFine Art AuctionSkrzypce i owoce, 1992 r.
86
Skrzypce i owoce, 1992 r.

Zygmunt Karolak (1905 Kościelec k. Kalisza - 1999 Sopot)

Skrzypce i owoce, 1992 r.

olej, płótno, 100 × 80 cm
sygn. i dat. p. d.: ZYGMUNT/KAROLAK 1992
na odwrocie opisany: 1992 r./„SKRZYPCE I OWOCE”/OL. PŁ 100 × 80/mal. ZYGMUNT/KAROLAK/Zkarolak
Kolekcja rodziny artysty
Zygmunt Karolak. Ocalić od zapomnienia. Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Związek Artystów Plastyków w Gdańsku, październik 2017.
Reprodukowany:
Zygmunt Karolak Ocalić od zapomnienia, kat. wystawy pod red. Stanisława Seyfrieda, Gdańsk, s. 60.