Varia 34 / 15 February 2020

36. Zygmunt Karolak | Kwiaty w wazonie, 1971 r.

HomePast auctionsVaria 34Kwiaty w wazonie, 1971 r.
36
Kwiaty w wazonie, 1971 r.

Zygmunt Karolak (1905 Kościelec k. Kalisza - 1999 Sopot)

Kwiaty w wazonie, 1971 r.

olej, płótno, 53,5 × 44,5 cm
na odwrocie odręczny napis: Zygmunt Karolak/1971