Works on Paper / 17 June 2017

58. Zygmunt Ajdukiewicz | Przedmieście

Past auctionsWorks on PaperPrzedmieście
58
Przedmieście

Zygmunt Ajdukiewicz (1861 Witkowice – 1917 Wiedeń)

Przedmieście

akwarela, papier, 20,7 x 34,3 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Z. Ajdukiewicz

6 500 zł