Varia 23 / 23 May 2018

59. Zestaw 4 miniatur o tematyce patriotycznej, Europa Zachodnia, k. XIX w.

Past auctionsVaria 23Zestaw 4 miniatur o tematyce patriotycznej, Europa Zachodnia, k. XIX w.
59
Zestaw 4 miniatur o tematyce patriotycznej, Europa Zachodnia, k. XIX w. - 1Zestaw 4 miniatur o tematyce patriotycznej, Europa Zachodnia, k. XIX w. - 2Zestaw 4 miniatur o tematyce patriotycznej, Europa Zachodnia, k. XIX w. - 3Zestaw 4 miniatur o tematyce patriotycznej, Europa Zachodnia, k. XIX w. - 4

Zestaw 4 miniatur o tematyce patriotycznej, Europa Zachodnia, k. XIX w.

Jan III Sobieski, Książę Józef Poniatowski, Emilia Plater, Antonina Tomaszewska, tempera, kość (?), 7 x 5,5 owal, sygn. p. i l.

8 000 zł