/ 15 December 2021

35. Zefiryn Ćwikliński | Szałas

Past auctionsSzałas
35

Zefiryn Ćwikliński (1871 Lwów - 1930 Zakopane)

Szałas

olej, tektura, 28 x 38 cm, sygn. l.d.: Z. Ćwikliński, na odwrocie naklejka wystawowa z 1911 r. z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.

4 000 zł