Fine Art Auction / 28 November 2020

96. Zdzisław Przebindowski | Ulica w Gdyni

Past auctionsFine Art AuctionUlica w Gdyni
96

Zdzisław Przebindowski (1902 Kraków - 1986 tamże)

Ulica w Gdyni

olej, płótno, 74 × 87,5 cm
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
na odwrocie, na płótnie napis autorski ołówkiem: „Ulica w Gdyni” oraz data: 28. 49 r.

3 000 zł