olej, płótno, 97 × 147 cm
sygn. i dat. p. d.: Z. Kałędkiewicz 73
na odwrocie napis: Z.Kałędkiewicz/ Gd. Oliwa, Leśna 9/2/ ?Port Północny- pirs II?/olej, płótno, 97 × 147 cena: 12 000
Reprodukowany:
Port Gdańsk wczoraj i dziś, Gdańsk 2014, s. 49