olej, płyta, 67 x 123 cm, sygnowany na odwrocie: 'BEKSIŃSKI | HŁ'
LITERATURA:
- Zdzisław Beksiński, (oprac. zbiorowe, wstęp Wiesław Banach), wyd. Bosz, Olszanica 2017, s. 54
POCHODZENIE:
- kolekcja Wiesława Ochmana
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone